Pilte kokku 16

Fra Mare Thalasso SPA

 • Elektrikerisega saun
 • Infrapunasaun
 • Aurusaun / Aroomisaun
 • Sanaarium
 • Soolasaun

Ranna tee 2, 90403 Haapsalu, Läänemaa

Tel: +372 472 4600
spa@framare.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Fra Mare asub mere ja männimetsa vahel ning vaid jalutuskäigu kaugusel Haapsalu kesklinnast. See on suurepärane koht veetmaks kena nädalalõppu ning puhkamiseks koos perega. Peale mugava hotellimajutuse naudi erinevaid ravi- ja terviseteenuseid ning ainulaadset Haapsalu meremuda.

Hotell Fra Mare Thalasso SPA:

 • Soome saun 90°C: Soome saun on mõeldud eelkõige higistamiseks. Kuum leil muudab saunas viibimise nauditavaks ja lõõgastavaks. Pärast tulist leili saab keha jahutada sauna ees oleva külma vee kosega.
 • Soome saun 70°C: Saun on neile, kes ei kannata kõrget kuumust – lapsed, naised ja eakamad külastajad.
 • Aurusaun 60°C: Aur puhastab nahka. Et kuumus kiirendab keha keemilisi protsesse, siis on aurusaun lihtsaim ja mugavaim viis, et vabaneda kehasse kogunenud mürkidest. Auru käes avanevad poorid ja miljonid higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha tekstuur, toonus ja elastsus. Paranenud verevarustuse ja kiirenenud ainevahetuse tulemusel paraneb naha jume, samuti kulutatakse rohkem kaloreid ning paraneb südame veresoonkonna treenitus.
 • Infrapunasaun 40°C-60°C: Infrapunasaun toimib infrapuna ehk soojuslainete energia kandumisel õhuruumi. Spetsiaalselt ehitatud saun laseb ohutul kiirgusel tungida võimalikult sügavale kehasse, soojendab elundeid, kiirendab verevarustust ja ainevahetust, väljutab mürke ning tugevdab organismi immuunsussüsteemi. Infrapunasaunas higistab inimene +40°C kuni +60°C juures rohkem kui tavalises kõrge temperatuuriga saunas. Seega on infrapunasaun eriti tõhus ning mugav võimalus nautida kõiki traditsioonilisi sauna tervistavaid mõjusid mahedamas ja leebemas keskkonnas. Soovituslik saunas viibimise aeg on 20 – 30 min. Saunale eelnevalt ja saunas olemise ajal on soovitatav juua rohkelt vett. Pärast sauna ei tohi kasta end külma veega, sest lihased on sügavalt ja tugevalt soojenenud! Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, potentsi, kergitab kasvuhormoonide taset, muudab reipaks ja lammutab tõhusalt tselluliiti. Ühe saunasviibimise seansiga põletatakse kuni 600 kcal. Infrapunasaun ei ole sobilik naha- ja südameprobleemide korral.
 • Sanaarium 60°C: Sanaariumi (spetsiaalne saun aroomi ja valgusega) eelis on madal temperatuur, mis võimaldab seal pikali olles veeta kuni 20 minutit. Väga sobilikuks peetakse seda just lastele ja eakamatele. Samuti neile, kes ei pea lugu kõrgest temperatuurist. Aroom stimuleerib nahaalust vereringet, aitab lõdvestada keha ja lihaseid.
 • Soolasaun 60°C: Soolasaunas hõõrutakse meresoolaga sisse kogu keha. Soojal kivitoolil istudes hakkad varsti higistama, nahapoorid avanevad ja nahaveresooned laienevad. Meresoolaga hõõrumise abil eemaldatakse surnud naharakud, et nahka puhastada. Samaaegselt toimib sool ka naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Soola on soovitav hoida nahal 5–15 minutit, seejärel tuleb see duši all maha pesta.
 • Meresauna aurusaun (privaatsaun) 60°C:  Aurusaun on lihtsaim ja mugavaim viis, et vabaneda kehasse kogunenud mürkidest. Paraneb naha tekstuur, toonus ja elastsus. Paranenud verevarustuse ja kiirenenud ainevahetuse tulemusel paraneb naha jume, samuti kulutatakse rohkem kaloreid ning paraneb südame veresoonkonna treenitus.

Peale saunasid saab end kosutada meie basseinides.

Hinnad: Kogu saunakeskuse kasutus (saunad ja basseinid) kuulub majutujatele hinna sisse. Ette broneerides on võimalik eraldi osta Thalasso Day SPA 3 tunnine külastus: E-N 11€ ja R-P 17€.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!