Pilte kokku 3

Hotell Saaremaa

  • Elektrikerisega saun
  • Aurusaun / Aroomisaun
  • Soolasaun

Mändjala küla, 93871 Saaremaa vald, Saaremaa

Monika Sooneste
Tel: +372 505 8272
saaremaa@saarehotell.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Hotell Saaremaa saunakompleks võimaldab sel aastal nautida leili-, auru- ja soolasauna. Külma ja kuuma veega merekividest põhjaga kontrastbassein masseerib jalataldu ja kiirendab jalgade verevarustust. Värskendava ja karastava toimega on kümblustünn. Mugavaks lõõgastuseks sobib mullivann ning kaminaga puhkeala ja avar väliterrass. 2023 aastaks kogu saunade ala uueneb!

  • Leilisaun on eestlastele tuntud esiisade aegadest. Merele avaneva vaatega leilisaunas on erinevate kõrgustega lavaastmed. Temperatuur saunas on 70-100 kraadi, õhk on kuiv ja kuum. Lavalkäimise ja leiliviskamise vahelduseks sobib jahutamine mullivannis või kümblustünnis.
  • Aurusaun kutsub esile higistamise, kuid kuna temperatuur ei tõuse üle 45 kraadi ja suhteline õhuniiskus on üle 100%, siis koormus organismile on väiksem kui leilisaunas. Saunaseansi pikkuseks sobib kuni 15 minutit, mida võib korrata 2-3 korda.
  • Soolasaun: Sool on rahvameditsiinis tuntud oma eriliste omaduste poolest. Meresoolaga naha ülehõõrumine saunas puhastab ja eemaldab surnud naharakud, soola sissehingamine on hea ülemistele hingamisteedele, leevendab liigestevalusid. Madala temperatuuriga (mitte üle 30 kraadi) soolasaun on üks leebemaid saunaliike.

Hind: Saunakompleksi on võimalik tellida eraldi tasu eest nii privaatsaunadena kui üldsaunadena vastavalt hinnakirjale. Oodatud on kõik saunahuvilised nii gruppidena kui üksikult.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!