Pilte kokku 8

Kargaja Kuke Kämping & Saunad

  • Suitsusaun
  • Puukerisega saun

Kauri talu, Vanaussaia küla, 60425 Peipsiääre vald, Tartumaa

Tarmo Kukk
Tel: +372 5084 541
tarmokukk64@gmail.com
Kodulehekülg
Facebook

Peipsimaal Kargajal on üks saun, mille peremeheks härra Kukk isiklikult. Oma kätega ehitas sauna, ja siis teisegi veel. Esialgu sai saunakütmist harjutatud omakeskis, kuid nüüd võetakse vastu külalisi kaugemalt ja lähemalt, et pakkuda saunaelamust igaühele neist. Haara kaasa pere ja sõbrad ning tule veeda mõnus puhkus Kargaja Kuke kämping ja saunades!

  • Kargaja Kuke puuküttega saun asub saunamajas. Saunas võib vihelda ning õhutemperatuur võib tõusta kuni 120°С. Leiliruumist saab joosta otse karastavasse tiiki ning soovijad saavad magama sättida mugavates kämpingutes. Suur väliterrass koos väliköögiga ja avar peoruum on samuti külastajate kasutuses.
  • Suitsusaun on midagi hoopis teistsugust ja ürgset. Suitsusauna mahub korraga kuni 6 inimest ning ühe kütmiskorraga on saun kuum kuni 3 tundi. Suitsusauna kõrval on tiik ning kui ilmastikuolud soosivad, saab seal talvisel ajal hüpata ka karastavasse jääauku. Suitsusauna kõrval väliterrass koos väliköögiga ning võimalus kasutada peoruumi, kuhu mahub mugavalt kuni 12 inimest.

Soovijatele pakume töötubasid (min.6 osalejat):
- Saunaviha valmistamine 4€/inimene
- Kehakoorija valmistamine 6€/inimene

Hinnad: Kui Teie seltskonnas on rohkem kui 8 inimest, siis soovitame valida külastuseks meie saunapakett. Broneerides saunapaketi on kogu saunakompleks koos saunade, kämpingute ja peoruumiga vaid Teie seltskonna kasutuses. Hind alates 40€/inimene.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!