Pilte kokku 15

Metsakuurorti Puhkekeskus

  • Puukerisega saun
  • Vene saun
  • Köetav kümblustünn

Pahkla küla, 79742 Rapla vald, Raplamaa

Ulvi Valtna
Tel: +372 5558 9598
info@metsakuurort.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Metsakuurort - see on puhkus ürgses looduses!
Pakume majutust kahes palkmajas (6 kohaline Mummila maja ja 2 kohaline Kunksmoori ja Kapten Trummi maja), lõõgastavat saunaelamust meie saunamajas. Erinevaid tähtpäevi ja üritusi saab korraldada meie Vägeva püstkojas.

  • Sauna Jussi saunamajas on kaminaga eesruum, dušširuum, WC ning vene saun. Siin saad kõik muu hetkeks unustada, lihtsalt olla ja nautida. Et nauding oleks maksimum, siis aitab saunas lõõgastuda ja rahuneda lavendli aroom. Lisaks saab kasutada pikutades pea alla heinaga täidetud patju. Jalad saab kiigule puhkama tõsta, et parandada vereringet. Leiliruumi suurus on 9 m². Sauna eesruum mahutab aega veetma või tähtpäevi tähistama kuni 10 inimest.
    Pärast leiliruumist lahkumist võib minna raviomadustega šungiidi tünni, valada ennast üle külma veega või duši alla minna. Pakume enne sauna ja sauna ajal Metsakuurortis käsitööna valminud fermenteeritud põdrakanepi teed ehk Ivan Tšai.
    PS! Saunas saab vihelda meie enda käsitööna valminud erinevate saunavihtadega (kask, tamm, pärn jne). Saunaahju kivideks on jadeiit, nefriit, valged ja punased kvartsilised kivimid.
  • Arabella köetav tünnisaun on mõnus koht lõõgastumiseks ja nautimiseks koos kaaslase, perega või sõpradega. Eriliseks teeb tünnisauna see, et see on ehitatud päris paadi sisse. Tünn mahutab 7-10 inimest.
  • Raviomadustega karastav šungiiditünn.

Hinnad: Sauna rent alates 50€/tund. Tünnisauna rent 150€/3tundi.


Hea teada! Metsakuurorti peremees Kalju Paldis on tuntud pendlimehena ja tegeleb igapäevaselt inimeste ravitsemise ja nõustamisega, lisaks tegeleb ka energeetilise puhastusega ja viib läbi erinevaid koolitusi nii Metsakuurortis kui ka Tallinnas asuvas kontoris.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!