Pilte kokku 6

Toomalõuka Turismitalu

  • Puukerisega saun
  • Tünnisaun

Toomalõuka küla, 93261 Saaremaa vald, Saaremaa

Lembit Vergi
Tel: +372 5646 6567
info@toomaloukaturism.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Meeldib käia Saaremaal looduses aktiivselt puhkamas ja pärast tegevust ihkab ihu lõõgastust saunalaval ja vees? Pakume Sulle võimalust teha seda valitud loodusümbrusest lahkumata.

  • Turismitalu peamajas puuküttega saun, mis mõeldud korraga kuni 4-le leilitajale.
  • Lisaks pakume puuküttega tünnisauna ratastel, mida saab kasutada nii turismitalus kohapeal, kui eelneval kokkuleppel viia soovitud kohta (aitame sauna kohale viimisega ja kütmisega).
    Tünnisaunas tunniga soojenev puuküttega kuni  kuuekohaline lavaruum. Ruumis 60 l sooja ja 40 l külma vett, korvides puud kütmiseks, leilikapp ja -kulp, kuus paari rihmikuid kehvema põhjaga veekokku minemiseks. Sauna lavalt saab kahes suunas ümbruse vaateid jälgida, ukse ees on puidust istumis- ja lamamiskohad, kasutatavana ka lauana ja istumisega kõigile. Vajadusel saavad kaks inimest lavaruumi kahte piisavate mõõtudega lavatsit kasutada ka magamiseks. Paraja jaheduse ja värskusega õhu magamiseks saab ust ja akent vastavalt avades.

Hind: Tünnisauna rent kaasa 50€/pool päeva ja 70€/ööpäev. Turismitalus kohapeal tünnisauna rent koos basseiniga 25€/tund/min 2 tundi.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!