Pilte kokku 6

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik

  • Suitsusaun
  • Puukerisega saun
  • Köetav kümblustünn

Uhtjärve küla, 66501 Antsla vald, Võrumaa

Aivo Värton
Tel: +372 5333 2253
info@noiariik.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Kui soovid külastada ja ööbida maailma kõige väiksemas ja erilisemas riigis, siis sea sammud Uhtjärve Ürgoru Nõiariigi poole Võrumaal. Sind võtab vastu nõiapere, kes tutvustab Nõiariigi valdusi ja räägib erinevaid legende. Aktiivseid vaba aja tegevusi jätkub sulle, perele või sõpruskonnale terveks päevaks.

  • Nõiariigi Soome saun mahutab lavale korraga 30 inimest. Eesruum on avar, olemas on riietuskabiinid, peeglid. Otse saunast saab hüpata tiiki ennast jahutama ja talvel jääaugus kümblemas käia.
  • Sauna kõrval on kümblustünn, mis mahutab kuni 6 inimest. Tünni kütmine võtab aega ca 5-6 h. Kümblustünn on nauditav suvel, kuid kõige erilisema kogemuse saab talvisel ajal, valge lume ja pimedate ööde tähistaevast vaadeldes. Peame väga lugu oma külalistest ja garanteerime, et iga seltskonda ootab puhas ja värske vesi! Lisaks on võimalik tellida ka suurt kümblustünni, mis mahutab kuni 15 inimest.
    PS! Kümblustünne rendime välja vaid koos saunakasutusega.
  • Nõiariigi suitsusaun mahutab eesruumi 10 inimest ja lavale 4 inimest. Suitsusauna kütmine võtab tavapärase tänapäeva saunaga võrreldes kauem aega, sest kogu vajaminev soojus tuleb ühe kütmisega kerisekividesse talletada. Suits aetakse enne saunaminekut leiliruumist välja ning saunaskäigu ajal enam juurde kütta ei saa.
  • Väike puuküttega saun perele, kus leiliruum mahutab 3 in, pesuruumis kaks dussi ja kraanikauss. Võimalik juurde võtta kümblustünn.

Hind: Soome sauna 220€/4tundi. Kümblustünn 15le 120€/4tundi, 6le 50€/4tundi. Suitsusaun 180€/kütmiskord. Väike peresaun 30€/2tundi.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!