Pilte kokku 10

Vahi Talu

  • Puukerisega saun
  • Vene saun

VAHI, Kalliküla, Valga vald, Valgamaa

Merike Uuetoa
Tel: +372 517 7001
merikeuuetoa@gmail.com
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Broneeri saunaelamuse pilet 2.04 SIIT 

Saunaelamus Vahi kerisahjuga saunas on omaette elamus, kus sina oled vaid nautleja rollis. Meie talu saunas on saunameistril õnnestunud kombineerida kokku vene kerisahi, soome kaminahi ja eesti reheahi.
Vahi kerisahjus on u 250 kg roosasid kvartsiitkive, millel on teadupoolest väga head energeetilised omadused. Roosa kvarts avaldab tervistavat mõju südamele, vereringele (vereringehäired, veresoonte ahenemised), verehaigustele ja leukeemiale. Leevendab depressiooni, unetust ja kosutab parasümpaatilist närvisüsteemi. Kujundab tundemaailma pehmemaks, õrnemaks ja avatumaks. Vaigistab meeleolude kõikumisi ja ergutab kunstimõistmist.
Vahi sauna eripära seisneb selles, et kütmine toimub mitu tundi varem kinnises ahjus ning ahjuluuk avatakse vaid leili viskamiseks (nagu vene saunas). Üldtemperatuur saunas on madalam, jääb umbes 55-75 kraadi vahele ja on oluliselt niiskem. Seega on meie saun ideaalne neile, kes armastavad aurusauna.

Meie kütame ahju, valmistame sauna ette, teeme värsked vihad ja viskame leili. Vahi talu peremees tutvustab sauna ja viib soovi korral läbi ka vihtlemise. Vee, tee ja hingetõmbepausidega kokku võtab kõik see tegevus aega vähemalt 3 tundi. Peale rammestavat leili saad kohe ülakorrusele pehmesse voodisse unne suikuda.
Aeg peatub Vahil, kiiret pole kusagile!

Hind: 140€/saunakord/3 tundi. Teenust pakume ainult ettetellimisel.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!