Hiiumaa Suur Saunapäev: Roose avatud uste päev ja naistesaun lavendli ja näojoogaga

Hiiumaa suurel saunapäeval on avatud Roose linnamaja uksed, et saaksid uudistada meie imelist puhkemaja ja saunamaja. Õhtul ootab hubane saun NAISTELE!

Kell 12-17 on kõik oodatud Roose linnamaja Hiiumaal lahtiste uste päevale, kus pererahvas näitab lahkesti 𝐑𝐨𝐨𝐬𝐞 𝐬𝐚𝐮𝐧𝐚𝐦𝐚𝐣𝐚 𝐣𝐚 𝐑𝐨𝐨𝐬𝐞 𝐥𝐢𝐧𝐧𝐚𝐦𝐚𝐣𝐚 ilusat ja ajatut sisemist elu. Roose linnamaja on romantiline ja eriline majutus kuni 10-le Kärdla piiril, akendest paistavad udused karjamaad, kadakad ja hobused... Samal õuel on ka suur saunamaja mõnusalt suure leiliruumiga, puhkeala ja teisel korrusel ka majutus. Tule ja vaata oma silmaga 23.septembril.

𝐒𝐚𝐮𝐧𝐚𝐩ä𝐞𝐯𝐚 𝐭𝐮𝐥𝐞𝐛 𝐑𝐨𝐨𝐬𝐞 𝐬𝐚𝐮𝐧𝐚𝐦𝐚𝐣𝐣𝐚 𝐤ü𝐥𝐥𝐚 Lavendlitalu 𝐩𝐞𝐫𝐞𝐧𝐚𝐢𝐧𝐞 𝐁𝐢𝐫𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐦𝐚 𝐢𝐦𝐞𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞 𝐣𝐚 𝐥õ𝐡𝐧𝐚𝐯𝐚𝐭𝐞 𝐭𝐨𝐨𝐝𝐞𝐭𝐞𝐠𝐚, mida saab käega katsuda ja kaasa osta. Birthe tutvustab juba tuttavaid ja täiesti uusi lavendlitalu tooteid ning räägib Lavendlitalu tegemistest lähemalt.

𝐏õ𝐧𝐞𝐯𝐚𝐭 𝐣𝐚 𝐮𝐮𝐭𝐦𝐨𝐨𝐝𝐢 𝐞𝐥𝐚𝐦𝐮𝐬𝐭 𝐩𝐚𝐤𝐮𝐛 𝐄𝐯𝐞𝐥𝐲𝐧 𝐞𝐭𝐭𝐞𝐯õ𝐭𝐭𝐞𝐬𝐭 NÄOheaks, 𝐤𝐞𝐬 𝐯𝐢𝐢𝐛 𝐥ä𝐛𝐢 𝐧ä𝐨𝐣𝐨𝐨𝐠𝐚 & 𝐧ä𝐨𝐦𝐚𝐬𝐬𝐚𝐚ž𝐢 õ𝐩𝐢𝐭𝐨𝐚 Lavendlitalu 𝐭𝐨𝐨𝐝𝐞𝐭𝐞𝐠𝐚. Õpitoa seltskonna ideaalne suurus on 7-10 daami ning õpitoa maksumus on 30 EUR inimese kohta. Õpitoas osalejad saavad kaasa Lavendlitalu 30ml näovee ning õhtuse naistesauna pileti soodsamalt (5 EUR).
Õpituppa registreerimiseks kirjuta Evelynile: aromii.aromii@gmail.com Õpitoa algusaeg on kell 19.00.

𝐀𝐥𝐚𝐭𝐞𝐬 𝟏𝟕.𝟎𝟎, 𝐤𝐮𝐢 𝐬𝐚𝐮𝐧 𝐨𝐧 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐣𝐚𝐥𝐭 𝐬𝐨𝐞 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐞𝐡𝐞𝐝 𝐣𝐚 𝐥𝐚𝐩𝐬𝐞𝐝 𝐭𝐞𝐢𝐬𝐢 𝐭𝐨𝐫𝐞𝐝𝐚𝐢𝐝 𝐇𝐢𝐢𝐮𝐦𝐚𝐚 𝐬𝐚𝐮𝐧𝐮 𝐚𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐦𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐞𝐭𝐮𝐝, 𝐨𝐨𝐭𝐚𝐦𝐞 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐧𝐨𝐨𝐫𝐞𝐦𝐚𝐢𝐝 𝐣𝐚 𝐯𝐚𝐧𝐞𝐦𝐚𝐢𝐝 𝐝𝐚𝐚𝐦𝐞 𝐬𝐚𝐮𝐧𝐚𝐭𝐚𝐦𝐚. NB! Võta kaasa oma rätik või rendi meie käest (2€).
Roose naistesauna pileti hinnaks on 10 EUR daami kohta.

Enne ja peale sauna saab mõnuleda hubases ja naiselikus saunatoas ning nautida naistesauna sobivaid suupisteid ja jahutavaid saunajooke. Võid kindel olla, et hõrkudes söökides-jookides võib moel või teisel kohata lavendlit.
Tule üksi või koos sõbrannadega ning lubame, et tuleb imeilus ja meeldejääv pööripäeva õhtu. Kohtuvad valgus, lavendel, soojus, hilissuve maitsed ja lillede ilu.