18.03.2023 @ 15:00

Merike UuetoaVahi pööripäeva saun- kevadine energeetiline uuendus

Piletid Pööripäeva sauna SIIT https://live.touringery.ee/d769746/vahi-talu-saunarituaal-kevadine-energeetiline-uuendus/?fbclid=IwAR3mWrcVnvSPb6hDzA0uWF_-2XlvnMnRDfCpEKNmBXdDZ3LthN_ylimOFrU

Kutsume Sind elamuslikule pööripäeva saunarituaalile. Saunarituaal energeetilise häälestusega uuele ärkamisele toimub eriliselt hubase Vahi talu kerisahjuga vene saunas. Vahi talu ise on ümbritsetud Valgamaa metsade rahust ja tarkusest - pererahvas teab lausa lubada, et Vahile jõudes aeg peatub.

Saunarituaali viib läbi Elis Seppius, saunanaine, kelle hoitud ruum on ühtviisi sügav, tervendav ja elurõõmus. Kosutavate söögikordade ja mugava majutuse eest kannab hoolt perenaine Merike Uuetoa.

Saunarituaali päev on üles ehitatud selliselt, et rutt saaks end loomulikult maha kerida ja nii vaim kui keha kogeksid sügavat lõõgastust. Enne sauna on aeg looduse vaikuses meele häälestamiseks ja taotluse sõnastamiseks. Eesti saunakommetest võrsuv saunarituaal aitab saunalisel luua ühendused oma isikliku Elupuu juurte ja ladvaga, korrastades ja puhastades teadvusruumi. Kaduaja saun aga aitab luua väge, et kerguses lahti lasta vanast. Mida soovid Sa algaval kasvuperioodil oma ellu teadlikult luua ja kutsuda soovid? On hea võtta saunarituaalile kaasa selge taotlus - nii leiavad vabanevad energiad just selle, millest ellu uut loomingut vormida!

Saunarituaali järel serveeritakse õhtusööki ja öötundidel saab kogeda kosutavat puhkust Vahi talu moodi. Majutust pakub kolmekohaline metsamaja ning neljakohaline saunamaja. Saunarituaalile järgneval päeval on pakkuda aegu lomi-lomi massaažiks. Saunarituaal ja lomi-lomi, kaks maailma eri otstest kokku tulnud kunsti, on tegelikult justkui ühe puu erinevad oksaharud, mis kannavad samu vilju, aidates inimese ellu luua suuremat selgust ja voolavust.

Pööripäeva saunarituaali tasu 135 eurot sisaldab osalust saunarituaalil, vajalikke saunatarbeid (soolad, mesi, vihad, rätid), kolme toidukorda ja majutust.
Pööripäeva saunarituaali osalejate arv kuni 6-7 inimest.
Loodame, et liitud meiega sel erilisel saunarännakul talvest kevadesse Vahi talus!
Merike ja Elis